PSYCHOTERAPEUTA SIERADZ, PSYCHOTERAPEUTA WŁOCŁAWEK


Jestem certyfikowanym psychoterapeutą i mediatorem.

Jako psychoterapeuta swoje kwalifikacje terapeutyczne zdobyłem w trakcie czteroletnich podyplomowych studiów w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Instytut posiada akredytację EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Posiadam certyfikat EAGT nr 19-2091.

dscn1861Jestem absolwentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Opolskim.

KWALIFIKACJE TERAPEUTYCZNE:


4-letnia Podyplomowa Szkoła Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych – Instytut Integralnej Psychoterapii GESTALT w Krakowie. EUROPEJSKI CERTYFIKAT EAGT nr 19-2091

2-letnie Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej dla Par i Małżeństw – Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

Roczne Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej – Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

Podyplomowe Studium Symbol i Przestrzeń w Pracy Terapeutycznej – Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

WARSZTATY I SZKOLENIA:


Strategie i Programy Psychoterapii DDA/DDD – Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

Terapia Lęku – Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin w Sopocie.


Współpracuję z Instytutem Analiz Psychologicznych i Psychoterapii w Łodzi.

Pracuję głównie w nurcie psychologii humanistyczno-egzystencjalnej i przyjmuję holistyczną (całościową) perspektywę widzenia człowieka. Moim podstawowym zadaniem jako psychoterapeuty Gestalt jest towarzyszenie klientowi w poszukiwaniu sensu jego aktualnego doświadczenia, a także w rozwoju i dokonywaniu zmiany z pełnym poszanowaniem dla jego odrębności, niezależności i wrażliwości. Dążąc do ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji psychoterapeutycznych regularnie uczestniczę w szkoleniach, konferencjach i warsztatach.

KWALIFIKACJE MEDIACYJNE:


Jako mediator swoje kwalifikacje zdobyłem w Szkole Mediacji w Europejskiej Akademii Negocjacji i Mediacji w Warszawie. W tej Szkole ukończyłem także warsztat nt. Konstruowania Ugód.

Gorąco zachęcam, by w sytuacjach konfliktowych korzystać z mediacji. To najlepsza forma rozwiązywania sporów. W mediacji każdy jest wygranym, gdyż to uczestnicy mediacji sami decydują o wyniku mediacji.

Zapraszam Państwa do spotkania i rozpoczęcia zmian w swoim życiu.


Zbigniew MARCINIAK – Psychoterapeuta Sieradz

Zbigniew MARCINIAK – Psychoterapeuta Włocławek

tel. kontaktowy: 730 778 551

PSYCHOTERAPEUTA SIERADZ, PSYCHOTERAPEUTA WŁOCŁAWEK